logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Kadeti U17

Tréninky 2021/2022     

Úterý      16:30 - 18:00

Středa    17:30 - 19:00

Čtvrtek   18:00 - 19:30                                               

Pátek      16:00 - 17:30             

Místo: Sportovní hala

Trenér: Mgr. Henrich Vereš, as. Jonáš Balija

P Družstvo U V P Skóre B
1. TBS Přerov 28 28 0 2222:1468 56
2. Basketbal TJ Svitavy 28 16 12 1795:1815 44
3. Basket Kohouti 28 14 14 1696:1820 42
4. SKB Česká Třebová 28 14 14 1822:1851 42
5. TJ Spartak DDM Uherský Brod 28 13 15 1871:1871 41
6. BBK Blansko 28 11 17 1742:1781 39
7. SK Renocar Podolí 28 9 19 1517:1891 37
8. SK UP BCM Olomouc B 28 7 21 1862:2030 35
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
25. 09. 2021 10:00 SH Na Střelnici Svitavy Basketbal TJ Svitavy SK Renocar Podolí 78:50
25. 09. 2021 12:00 SH Na Střelnici Svitavy Basketbal TJ Svitavy SK Renocar Podolí 71:56
25. 09. 2021 09:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Basket Kohouti TBS Přerov 33:91
25. 09. 2021 11:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Basket Kohouti TBS Přerov 41:83
25. 09. 2021 09:00 SH Blansko Blansko BBK Blansko SK UP BCM Olomouc B 68:61
25. 09. 2021 10:30 SH Blansko Blansko BBK Blansko SK UP BCM Olomouc B 77:52
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
25. 09. 2021 13:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová TJ Spartak DDM Uherský Brod 66:63
25. 09. 2021 15:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová TJ Spartak DDM Uherský Brod 68:67
09. 10. 2021 10:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí TJ Spartak DDM Uherský Brod 61:65
09. 10. 2021 12:00 SK Renocar Podolí TJ Spartak DDM Uherský Brod 66:63
09. 10. 2021 09:00 SH UP Olomouc Olomouc SK UP BCM Olomouc B SKB Česká Třebová 63:78
09. 10. 2021 10:40 SH UP Olomouc Olomouc SK UP BCM Olomouc B SKB Česká Třebová 65:87
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 10. 2021 09:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Basket Kohouti BBK Blansko 76:64
09. 10. 2021 11:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Basket Kohouti BBK Blansko 47:94
09. 10. 2021 10:00 SH Na Střelnici Svitavy Basketbal TJ Svitavy TBS Přerov 59:79
09. 10. 2021 12:00 SH Na Střelnici Svitavy Basketbal TJ Svitavy TBS Přerov 45:72
24. 10. 2021 12:30 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí TBS Přerov 43:83
24. 10. 2021 14:30 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí TBS Přerov 51:72
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
14. 11. 2021 09:00 SH Blansko Blansko BBK Blansko Basketbal TJ Svitavy 53:71
14. 11. 2021 10:45 SH Blansko Blansko BBK Blansko Basketbal TJ Svitavy 71:64
23. 10. 2021 09:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová Basket Kohouti 75:77
23. 10. 2021 11:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová Basket Kohouti 79:61
28. 10. 2021 14:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod SK UP BCM Olomouc B 80:52
28. 10. 2021 16:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod SK UP BCM Olomouc B 65:63
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
13. 11. 2021 10:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí SK UP BCM Olomouc B 38:100
13. 11. 2021 12:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí SK UP BCM Olomouc B 45:106
13. 11. 2021 09:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Basket Kohouti TJ Spartak DDM Uherský Brod 74:51
13. 11. 2021 11:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Basket Kohouti TJ Spartak DDM Uherský Brod 87:47
13. 11. 2021 09:00 Gymnasium Svitavy, Sokolovská Svitavy Basketbal TJ Svitavy SKB Česká Třebová 71:63
13. 11. 2021 11:00 Gymnasium Svitavy, Sokolovská Svitavy Basketbal TJ Svitavy SKB Česká Třebová 75:71
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 03. 2022 15:30 Sokolovna Přerov TBS Přerov BBK Blansko 82:50
12. 03. 2022 17:30 Sokolovna Přerov TBS Přerov BBK Blansko 79:54
05. 03. 2022 09:00 SH Blansko Blansko BBK Blansko SK Renocar Podolí 68:38
05. 03. 2022 10:45 SH Blansko Blansko BBK Blansko SK Renocar Podolí 58:31
27. 11. 2021 13:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová TBS Přerov 50:59
27. 11. 2021 15:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová TBS Přerov 60:79
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
27. 03. 2022 10:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod Basketbal TJ Svitavy 84:62
27. 03. 2022 12:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod Basketbal TJ Svitavy 58:43
27. 11. 2021 13:30 SH UP Olomouc Olomouc SK UP BCM Olomouc B Basket Kohouti 51:49
27. 11. 2021 15:45 SH UP Olomouc Olomouc SK UP BCM Olomouc B Basket Kohouti 89:29
11. 12. 2021 09:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí Basket Kohouti 75:73
11. 12. 2021 11:00 SK Renocar Podolí Basket Kohouti 78:54
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 12. 2021 09:00 Gymnasium Svitavy, Sokolovská Svitavy Basketbal TJ Svitavy SK UP BCM Olomouc B 71:70
12. 12. 2021 11:00 Gymnasium Svitavy, Sokolovská Svitavy Basketbal TJ Svitavy SK UP BCM Olomouc B 77:90
16. 01. 2022 08:30 Sokolovna Přerov TBS Přerov TJ Spartak DDM Uherský Brod 115:48
16. 01. 2022 10:30 Sokolovna Přerov TBS Přerov TJ Spartak DDM Uherský Brod 78:45
11. 12. 2021 09:00 SH Blansko Blansko BBK Blansko SKB Česká Třebová 36:57
11. 12. 2021 10:45 SH Blansko Blansko BBK Blansko SKB Česká Třebová 51:65
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
08. 01. 2022 09:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová SK Renocar Podolí 71:59
08. 01. 2022 11:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová SK Renocar Podolí 41:68
08. 01. 2022 13:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod BBK Blansko 68:61
08. 01. 2022 15:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod BBK Blansko 83:44
08. 01. 2022 09:00 SH UP Olomouc Olomouc SK UP BCM Olomouc B TBS Přerov 49:83
08. 01. 2022 11:00 SH UP Olomouc Olomouc SK UP BCM Olomouc B TBS Přerov 44:82
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
08. 01. 2022 09:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Basket Kohouti Basketbal TJ Svitavy 55:77
08. 01. 2022 11:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Basket Kohouti Basketbal TJ Svitavy 77:54
22. 01. 2022 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí Basketbal TJ Svitavy 0:20
22. 01. 2022 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí Basketbal TJ Svitavy 0:20
22. 01. 2022 09:00 Sokolovna Přerov TBS Přerov Basket Kohouti 58:49
22. 01. 2022 11:00 Sokolovna Přerov TBS Přerov Basket Kohouti 56:51
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
26. 02. 2022 10:15 SH UP Olomouc Olomouc SK UP BCM Olomouc B BBK Blansko 58:67
26. 02. 2022 11:45 SH UP Olomouc Olomouc SK UP BCM Olomouc B BBK Blansko 73:83
22. 01. 2022 13:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod SKB Česká Třebová 58:62
22. 01. 2022 15:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod SKB Česká Třebová 65:79
05. 02. 2022 13:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod SK Renocar Podolí 93:52
05. 02. 2022 15:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod SK Renocar Podolí 78:55
9. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
05. 02. 2022 09:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová SK UP BCM Olomouc B 90:81
05. 02. 2022 11:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová SK UP BCM Olomouc B 87:74
09. 02. 2022 16:00 SH Blansko Blansko BBK Blansko Basket Kohouti 61:76
09. 02. 2022 17:45 SH Blansko Blansko BBK Blansko Basket Kohouti 64:67
05. 02. 2022 13:00 Sokolovna Přerov TBS Přerov Basketbal TJ Svitavy 85:46
05. 02. 2022 15:00 Sokolovna Přerov TBS Přerov Basketbal TJ Svitavy 94:76
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
20. 02. 2022 09:00 Sokolovna Přerov TBS Přerov SK Renocar Podolí 86:49
20. 02. 2022 11:00 Sokolovna Přerov TBS Přerov SK Renocar Podolí 98:68
19. 02. 2022 09:00 Gymnasium Svitavy, Sokolovská Svitavy Basketbal TJ Svitavy BBK Blansko 78:59
19. 02. 2022 11:00 Gymnasium Svitavy, Sokolovská Svitavy Basketbal TJ Svitavy BBK Blansko 58:56
20. 02. 2022 09:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Basket Kohouti SKB Česká Třebová 71:65
20. 02. 2022 11:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Basket Kohouti SKB Česká Třebová 58:45
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
19. 02. 2022 12:45 SH UP Olomouc Olomouc SK UP BCM Olomouc B TJ Spartak DDM Uherský Brod 56:97
19. 02. 2022 14:15 SH UP Olomouc Olomouc SK UP BCM Olomouc B TJ Spartak DDM Uherský Brod 63:88
13. 03. 2022 13:30 SH UP Olomouc Olomouc SK UP BCM Olomouc B SK Renocar Podolí 74:73
13. 03. 2022 15:00 SH UP Olomouc Olomouc SK UP BCM Olomouc B SK Renocar Podolí 59:73
12. 03. 2022 09:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod Basket Kohouti 63:36
12. 03. 2022 11:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod Basket Kohouti 65:46
11. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 03. 2022 13:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová Basketbal TJ Svitavy 77:78
12. 03. 2022 15:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová Basketbal TJ Svitavy 64:60
13. 11. 2021 11:45 SH Blansko Blansko BBK Blansko TBS Přerov 47:57
13. 11. 2021 10:00 SH Blansko Blansko BBK Blansko TBS Přerov 63:66
26. 03. 2022 09:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BBK Blansko 80:71
26. 03. 2022 11:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BBK Blansko 88:60
12. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
26. 03. 2022 11:00 Sokolovna Přerov TBS Přerov SKB Česká Třebová 79:55
26. 03. 2022 09:00 Sokolovna Přerov TBS Přerov SKB Česká Třebová 81:53
26. 03. 2022 11:00 Gymnasium Svitavy, Sokolovská Svitavy Basketbal TJ Svitavy TJ Spartak DDM Uherský Brod 93:78
26. 03. 2022 13:00 Gymnasium Svitavy, Sokolovská Svitavy Basketbal TJ Svitavy TJ Spartak DDM Uherský Brod 96:77
26. 03. 2022 09:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Basket Kohouti SK UP BCM Olomouc B 64:56
26. 03. 2022 11:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Basket Kohouti SK UP BCM Olomouc B 82:62
13. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 04. 2022 09:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Basket Kohouti SK Renocar Podolí 66:38
09. 04. 2022 11:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Basket Kohouti SK Renocar Podolí 67:51
10. 04. 2022 11:30 Sportovní hala UP 2 Olomouc SK UP BCM Olomouc B Basketbal TJ Svitavy 90:56
10. 04. 2022 13:00 SH UP Olomouc Olomouc SK UP BCM Olomouc B Basketbal TJ Svitavy 56:68
09. 04. 2022 14:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod TBS Přerov 63:78
09. 04. 2022 16:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak DDM Uherský Brod TBS Přerov 71:74
13. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 04. 2022 13:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová BBK Blansko 65:57
09. 04. 2022 15:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová BBK Blansko 53:64
24. 04. 2022 09:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí SKB Česká Třebová 76:57
24. 04. 2022 10:45 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí SKB Česká Třebová 55:39
23. 04. 2022 10:30 SH Blansko Blansko BBK Blansko TJ Spartak DDM Uherský Brod 80:47
23. 04. 2022 12:15 SH Blansko Blansko BBK Blansko TJ Spartak DDM Uherský Brod 61:41
14. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 04. 2022 15:30 Sokolovna Přerov TBS Přerov SK UP BCM Olomouc B 90:39
23. 04. 2022 17:30 Sokolovna Přerov TBS Přerov SK UP BCM Olomouc B 83:66
22. 04. 2022 17:30 Gymnasium Svitavy, Sokolovská Svitavy Basketbal TJ Svitavy Basket Kohouti 73:61
22. 04. 2022 19:30 Gymnasium Svitavy, Sokolovská Svitavy Basketbal TJ Svitavy Basket Kohouti 55:69
Kadeti U17

Heňovi hoši bodovali v Podolí

Tým žáků MU15, který za „normálních“ okolností vede Henrich Vereš, se bez svého trenéra vydal v sobotu 10. 10. 2020 bojovat do Podolí u Brna k dvojutká…

Kadeti U17

Soustředění žáků a žákyň

Společné soustředění kluků a holek do 15 let bylo v týdnu 10. - 14. 8. 2020 tradičně v Bojkovicích jako první z 5 letošních turnusů. 

zobrazit archív