logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Ženy

Tréninky 2021/2022        

Pondělí 16:30 - 18:00

Úterý    18:00 - 19:30   

Čtvrtek 19:30 - 21:00

Pátek    17:30 - 18:45

                                        

Místo: Sportovní hala  

Trenér: Dušan Balija

P Družstvo U V P Skóre B
1. SK Renocar Podolí 12 11 1 999:562 23
2. BK Žabiny C 12 10 2 1075:579 22
3. Sokol Šlapanice 12 9 3 892:531 21
4. Jiskra Kyjov 12 4 8 650:807 16
5. STRABAG Zlín 12 4 8 657:789 16
6. Spartak Uherský Brod 12 4 8 629:789 16
7. BBK Brno 12 0 12 390:1235 12
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
01. 10. 2021 20:30 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Žabiny C 81:77
15. 10. 2021 18:45 Městská SH Zelené Zlín STRABAG Zlín Sokol Šlapanice 37:54
26. 09. 2021 10:00 Hala TJ Jiskra Kyjov Jiskra Kyjov Spartak Uherský Brod 49:30
08. 10. 2021 18:30 SH Brno, Bosonohy Brno, Bosonohy BBK Brno SK Renocar Podolí 32:104
09. 10. 2021 18:00 Městská SH Zelené Zlín STRABAG Zlín Jiskra Kyjov 60:50
09. 10. 2021 17:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice Spartak Uherský Brod 80:42
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
10. 10. 2021 16:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny C BBK Brno 133:30
10. 10. 2021 09:00 Městská SH Zelené Zlín STRABAG Zlín Spartak Uherský Brod 62:41
10. 10. 2021 10:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice Jiskra Kyjov 89:29
23. 10. 2021 18:30 SH Brno, Bosonohy Brno, Bosonohy BBK Brno Jiskra Kyjov 38:77
23. 10. 2021 18:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí STRABAG Zlín 82:51
23. 10. 2021 18:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny C Sokol Šlapanice 58:56
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
22. 10. 2021 18:30 SH Brno, Bosonohy Brno, Bosonohy BBK Brno Spartak Uherský Brod 42:86
24. 10. 2021 10:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí Sokol Šlapanice 63:51
24. 10. 2021 11:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny C STRABAG Zlín 94:37
18. 01. 2022 19:00 Městská SH Zelené Zlín STRABAG Zlín BBK Brno 81:51
13. 11. 2021 16:00 Hala TJ Jiskra Kyjov Jiskra Kyjov SK Renocar Podolí 47:90
26. 11. 2021 19:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod BK Žabiny C 50:86
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 01. 2022 10:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice BBK Brno 128:26
17. 12. 2021 18:45 Hala TJ Jiskra Kyjov Jiskra Kyjov BK Žabiny C 44:88
14. 11. 2021 09:30 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod SK Renocar Podolí 33:94
13. 01. 2022 19:00 Tělocvična Purkyňova 1 Brno BK Žabiny C SK Renocar Podolí 60:53
08. 01. 2022 17:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice STRABAG Zlín 86:41
08. 01. 2022 18:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod Jiskra Kyjov 55:38
9. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
14. 01. 2022 18:30 SH Brno, Bosonohy Brno, Bosonohy BBK Brno BK Žabiny C 22:123
27. 11. 2021 18:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod STRABAG Zlín 59:45
27. 11. 2021 18:00 Hala TJ Jiskra Kyjov Jiskra Kyjov Sokol Šlapanice 44:70
09. 02. 2022 19:15 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BBK Brno 112:22
28. 11. 2021 09:00 Hala TJ Jiskra Kyjov Jiskra Kyjov STRABAG Zlín 80:55
28. 11. 2021 14:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod Sokol Šlapanice 41:64
11. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
11. 12. 2021 18:45 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uherský Brod BBK Brno 112:25
11. 12. 2021 17:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice SK Renocar Podolí 62:65
14. 12. 2021 19:00 Městská SH Zelené Zlín STRABAG Zlín BK Žabiny C 70:85
12. 12. 2021 11:00 Hala TJ Jiskra Kyjov Jiskra Kyjov BBK Brno 111:21
12. 12. 2021 12:30 Městská SH Zelené Zlín STRABAG Zlín SK Renocar Podolí 37:63
12. 12. 2021 10:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice BK Žabiny C 65:48
13. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
05. 02. 2022 18:30 SH Brno, Bosonohy Brno, Bosonohy BBK Brno Sokol Šlapanice 37:87
22. 01. 2022 17:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny C Jiskra Kyjov 119:27
22. 01. 2022 17:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí Spartak Uherský Brod 100:36
04. 02. 2022 18:00 SH Brno, Bosonohy Brno, Bosonohy BBK Brno STRABAG Zlín 44:81
23. 01. 2022 14:30 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí Jiskra Kyjov 92:54
20. 01. 2022 19:00 Tělocvična Purkyňova 1 Brno BK Žabiny C Spartak Uherský Brod 104:44
Ženy

Adieu letošní sezóně

Poslední utkání sezóny dnes 13. 3. 2016 podstoupily naše ženy + U19. V Blansku na ně čekaly soupeřky, které momentálně drží prvenství, ale nebyl to důvod k tomu, abychom se…

Ženy

Ženy naposledy doma

Ženy + U19 se v sobotu 27. 2. utkaly se soupeřkami z Vyškova v posledním domácím utkání. Tento poslední tým v tabulce nás dokázal potrápit, a bohužel i z…

zobrazit archív