logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Muži A

Tréninky 2021/2022

Pátek 20:15 - 21:45

Místo: Sportovní hala

Trenér: Mgr. Marko Mižičko, PhD.

 

P Družstvo U V P Skóre B
1. ASK Blansko 18 17 1 1472:1059 35
2. Slovan Černá Pole C 18 14 4 1425:1151 32
3. TESLA Brno 18 12 6 1225:1190 30
4. SK Žabovřesky B 18 11 7 1262:1194 29
5. BK Spartak Uherský Brod 18 10 8 1227:1203 28
6. BC VYSOČINA B 18 9 9 1166:1104 27
7. TJ Třebíč B 18 6 12 1064:1327 24
8. TJ Sokol Hodonín 18 5 13 1292:1301 23
9. Sokol Šlapanice A 18 4 14 1130:1370 22
10. BK Vyškov 18 2 16 967:1331 20
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
30. 09. 2021 20:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky B ASK Blansko 52:88
02. 10. 2021 19:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B TESLA Brno 59:38
02. 10. 2021 18:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice A TJ Třebíč B 45:68
02. 10. 2021 16:00 SH Morenda Brno Slovan Černá Pole C TJ Sokol Hodonín 95:58
02. 10. 2021 17:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BK Spartak Uherský Brod 49:65
03. 10. 2021 15:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B TJ Třebíč B 74:62
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
03. 10. 2021 10:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice A TESLA Brno 41:88
03. 10. 2021 15:00 SH Morenda Brno Slovan Černá Pole C BK Spartak Uherský Brod 81:45
01. 10. 2021 19:30 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov TJ Sokol Hodonín 76:72
16. 10. 2021 18:15 SH Hodonín TEZA Hodonín TJ Sokol Hodonín BK Spartak Uherský Brod 70:63
14. 10. 2021 20:30 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno Slovan Černá Pole C 63:60
16. 10. 2021 17:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč B BK Vyškov 71:63
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
16. 10. 2021 19:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky B BC VYSOČINA B 61:55
16. 10. 2021 17:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko Sokol Šlapanice A 97:34
17. 10. 2021 11:00 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno BK Vyškov 72:56
17. 10. 2021 10:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč B Slovan Černá Pole C 58:83
17. 10. 2021 18:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky B Sokol Šlapanice A 67:52
17. 10. 2021 10:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko BC VYSOČINA B 82:47
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
06. 11. 2021 17:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B Sokol Šlapanice A 87:58
03. 11. 2021 20:15 SH Morenda Brno Slovan Černá Pole C SK Žabovřesky B 84:69
06. 11. 2021 17:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov ASK Blansko 37:88
06. 11. 2021 19:15 SH Hodonín TEZA Hodonín TJ Sokol Hodonín TESLA Brno 69:72
06. 11. 2021 17:00 Sportovní hala Uherský Brod BK Spartak Uherský Brod TJ Třebíč B 85:45
05. 11. 2021 19:15 SH ZŠ Čejkovická Brno Slovan Černá Pole C ASK Blansko 79:77
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
05. 11. 2021 18:30 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov SK Žabovřesky B 63:83
07. 11. 2021 10:00 SH Hodonín TEZA Hodonín TJ Sokol Hodonín TJ Třebíč B 78:54
07. 11. 2021 10:00 Sportovní hala Uherský Brod BK Spartak Uherský Brod TESLA Brno 72:74
20. 11. 2021 17:00 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno TJ Třebíč B 79:52
20. 11. 2021 19:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky B TJ Sokol Hodonín 66:60
20. 11. 2021 17:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko BK Spartak Uherský Brod 78:72
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
20. 11. 2021 19:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B Slovan Černá Pole C 56:57
20. 11. 2021 18:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice A BK Vyškov 77:45
21. 11. 2021 11:30 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky B BK Spartak Uherský Brod 89:50
21. 11. 2021 10:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko TJ Sokol Hodonín 74:73
21. 11. 2021 14:30 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B BK Vyškov 65:34
21. 11. 2021 12:30 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice A Slovan Černá Pole C 55:78
9. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
10. 12. 2021 19:20 SH ZŠ Čejkovická Brno Slovan Černá Pole C BK Vyškov 100:40
04. 12. 2021 18:00 SH Hodonín TEZA Hodonín TJ Sokol Hodonín BC VYSOČINA B 63:73
04. 12. 2021 18:00 Sportovní hala Uherský Brod BK Spartak Uherský Brod Sokol Šlapanice A 63:62
15. 02. 2022 20:30 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno SK Žabovřesky B 65:71
04. 12. 2021 17:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč B ASK Blansko 51:83
05. 12. 2021 10:00 SH Hodonín TEZA Hodonín TJ Sokol Hodonín Sokol Šlapanice A 119:62
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
05. 12. 2021 10:00 Sportovní hala Uherský Brod BK Spartak Uherský Brod BC VYSOČINA B 67:55
02. 12. 2021 20:30 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno ASK Blansko 69:94
22. 01. 2022 19:15 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč B SK Žabovřesky B 88:65
18. 12. 2021 17:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč B BC VYSOČINA B 63:59
10. 02. 2022 20:30 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno Sokol Šlapanice A 79:65
18. 12. 2021 18:00 Sportovní hala Uherský Brod BK Spartak Uherský Brod Slovan Černá Pole C 73:66
11. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
18. 12. 2021 18:00 SH Hodonín TEZA Hodonín TJ Sokol Hodonín BK Vyškov 78:46
15. 12. 2021 19:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko SK Žabovřesky B 59:48
19. 12. 2021 10:00 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno BC VYSOČINA B 82:59
23. 01. 2022 10:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč B Sokol Šlapanice A 46:59
19. 12. 2021 09:00 SH Hodonín TEZA Hodonín TJ Sokol Hodonín Slovan Černá Pole C 71:76
17. 12. 2021 19:30 Sportovní hala Uherský Brod BK Spartak Uherský Brod BK Vyškov 66:44
13. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
18. 02. 2022 19:30 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov TESLA Brno 56:60
15. 01. 2022 19:00 SH Morenda Brno Slovan Černá Pole C TJ Třebíč B 107:52
05. 03. 2022 17:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice A SK Žabovřesky B 77:61
15. 01. 2022 19:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B ASK Blansko 72:76
16. 01. 2022 10:00 Sportovní hala Uherský Brod BK Spartak Uherský Brod TJ Sokol Hodonín 73:70
14. 01. 2022 19:20 SH ZŠ Čejkovická Brno Slovan Černá Pole C TESLA Brno 91:65
14. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
14. 01. 2022 20:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov TJ Třebíč B 75:72
28. 01. 2022 19:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B SK Žabovřesky B 77:45
16. 01. 2022 10:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice A ASK Blansko 66:87
05. 03. 2022 17:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko Slovan Černá Pole C 93:64
01. 03. 2022 20:15 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky B BK Vyškov 75:57
18. 02. 2022 20:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč B TJ Sokol Hodonín 77:74
15. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
29. 01. 2022 17:00 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno BK Spartak Uherský Brod 73:69
30. 01. 2022 10:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice A BC VYSOČINA B 63:66
31. 01. 2022 19:45 SK Žabovřesky B Slovan Černá Pole C 69:63
04. 03. 2022 20:00 SH Blansko Blansko ASK Blansko BK Vyškov 84:53
30. 01. 2022 11:00 SH Tesla Brno Brno TESLA Brno TJ Sokol Hodonín 70:52
19. 02. 2022 19:15 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč B BK Spartak Uherský Brod 58:52
17. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 02. 2022 19:00 Sportovní hala Uherský Brod BK Spartak Uherský Brod SK Žabovřesky B 89:73
12. 02. 2022 19:00 SH Hodonín TEZA Hodonín TJ Sokol Hodonín ASK Blansko 69:72
12. 02. 2022 20:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BC VYSOČINA B 46:56
12. 02. 2022 18:00 SH Morenda Brno Slovan Černá Pole C Sokol Šlapanice A 86:75
12. 02. 2022 17:00 Sportovní hala L. Pokorného Třebíč TJ Třebíč B TESLA Brno 57:60
13. 02. 2022 09:00 SH Hodonín TEZA Hodonín TJ Sokol Hodonín SK Žabovřesky B 60:79
18. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
13. 02. 2022 10:00 Sportovní hala Uherský Brod BK Spartak Uherský Brod ASK Blansko 74:76
13. 02. 2022 18:00 SH Morenda Brno Slovan Černá Pole C BC VYSOČINA B 80:60
13. 02. 2022 12:30 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Sokol Šlapanice A 55:72
04. 03. 2022 19:30 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice A TJ Sokol Hodonín 90:93
26. 02. 2022 15:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B BK Spartak Uherský Brod 63:64
26. 02. 2022 17:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko TESLA Brno 75:58
19. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
26. 02. 2022 18:00 SH Rosnička Brno Brno SK Žabovřesky B TJ Třebíč B 97:49
25. 02. 2022 18:30 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Slovan Černá Pole C 72:75
27. 02. 2022 10:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC VYSOČINA B TJ Sokol Hodonín 83:63
06. 03. 2022 12:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice A BK Spartak Uherský Brod 77:85
25. 02. 2022 19:30 SK Žabovřesky B TESLA Brno 92:58
27. 02. 2022 10:30 SH Blansko Blansko ASK Blansko TJ Třebíč B 89:41
Muži A

Muži stihli 4 zápasy před nucenou pauzou

Mužům (stejně jako ostatním) byla sezóna 2020/21 přerušena dříve, než naplno začala. Tým absolvoval prázdninovou přípravu s trenérem Markem Mižičkem ve složení, které odpov…

Muži A

MU19 v mužské kategorii nevyhráli, ale nezklamali

Stejně jako v minulém soutěžním ročníku, měli hráči týmu mužů jen malý zájem odehrát Play-off Jihomoravské ligy. Na návrh hrajícího kouče Jirky Krejčiř…

zobrazit archív