Konečně plný bodový zisk

57e2d2d942859

BK Spartak B – BK Vyškov

69:50 (12:13, 36:25, 49:33)

Snad poprvé v letošním ročníku bylo družstvo v plné sestavě včetně pendlujících hráčů z A-čka. Díky tomu jsme měli poměrně výraznou výškovou převahu. V první čtvrtině s námi hosté drželi krok zejména kvůli chybám v naší obraně. Nedokázali jsme pokrýt nájezdy soupeře pod koš a často jsme faulovali. Podobně vypadal i začátek následující čtvrtiny. Naštěstí jsme zpřesnili obranu, začali hrát více pod koš a úsek mezi 4 a 8 minutou vyhráli 15:0. Od této chvíle jsme neustále vedli a náskok jsme si nenechali až do konce vzít. Od druhé půlky se hosté díky naší zlepšené obraně prosazovali zejména z čáry trestného hodu. Své vedení jsme neustále navyšovali a nebýt ztráty koncentrace v poslední čtvrtině, mohlo být rozdíl ve skóre ještě větší.

TH: 27/13 = 48,1%

Body: Krejčiřík J.  17 (2x 3 b.; 5/2), Rožek 16 (9/6), Buráň 9 (2x 3 b.; 5/3), Šimčík 8, Krejčiřík R. 8 (2x 3 b.), Martiš 4 (2/0), Ondřej L. 4 (6/2), Dorazil J. 3 (1x 3 b.)

BK Spartak B – Sokol Podolí

92:61 (26:13, 44:34, 70:49)

Nedělní utkání jsme ani lépe začít nemohli. Prvních 6 minut jsme vyhráli 17:0 a zdálo se, že máme režii utkání plně v rukách. Houževnatí hosté se i díky našim chybám a nedůslednostem postupně dostávali do zápasu a místo toho, abychom rozdíl navyšovali, začali postupně stahovat. V poločase jsme vedli již jen o 10 bodů. Naštěstí ve druhů půlce hosté hodně faulovali a i když jsme z trestných hodů nebyli nejjistější, přece jen jsme měli navrch. Toto jsme potvrdili i v poslední čtvrtině. I díky na naše poměry výborné střelbě za tři body (celkem 9 úspěšných pokusů) jsme v utkání dominovali a zvítězili 31 bodovým rozdílem.

TH:  21/9 = 42,9%

Body: Krejčiřík J. 25 (2x 3 b.; 5/3), Rožek (8/2), Dorazil J. 14 (3x 3 b.; 2/1), Šimčík 9 (1x 3b.), Krejčiřík R. 8 (2x 3 b.; 2/2), Čubík 5 (1x 3b.), Ondřej 5 (2/1), Buráň 4, Vajdík 4, Martiš 2