Archív novinek

Lekce z Bystřice

54324ad54b4f6C

TJ Sokol Bystřice n. P. – BK Spartak 83:48 (24:16, 42:26, 70:31)
První čtvrtinu jsme nehráli špatně a nic nenasvědčovalo, že bychom mohli sehrát svůj nejhorší zápas v dosavadním průběhu sezóny. Úspěšnou střelbou jsme donutili domácí ke změně obrany ze zónové na osobní. To spolu s prostřídáním základní sestavy vedlo k 9-ti bodové šňůře domácího družstva. Stále to však nebylo tak zlé a dalo se s tím něco udělat.
Bohužel pro nás se střelecky chytil domácí kapitán Homolka a nebylo v našich silách jej zastavit. Pokud náhodou nedal koš, díky špatnému obrannému doskoku se dostali domácí ke druhé nebo i třetí střele. I proto byla naše ztráta v poločase už 16 bodů.
Do třetího hracího období jsme se pokusili změnou obrany zastavit domácí střelbu. Bohužel, nepovedlo se to a navíc díky snad 10 pokaženým přihrávkám jsme domácím umožnili šňůru 20 bodů, která zcela deklasovala naše družstvo.
I když se nám povedlo vyhrát poslední čtvrtinu, pachuť výkonu z předchozího herního období kazí celé naše vystoupení.
Zápas se nám těžce nepovedl. Dá se vytknout malá bojovnost, špatné odstavování hráčů a obranný doskok,  mizerné nahrávky i jejich zpracování . Prostě bylo toho mnoho.
Na druhou stranu hrajeme tuto soutěž proto, aby se hráči lépe srovnali s přechodem do mužské kategorie. Snad i tato prohra posune družstvo správným směrem.
TH: 6/3 = 50%
Body: Ondřej L. 11 (1x 3b.), Lečbych K. 8 (1/1; 1x 3 b.), Rožek 8, Krejčiřík R. 7 (1 x 3 b.), Lečbych. M. 6 (5/2), Kallus 6, Urbánek 2