50b30a9c090b35099229aa991dmuzi-b-velke

Muži B se letos poprvé představili na cizích palubovkách. A bohužel jsme vyšli bodově naprázdno.

SKB Brno Černovice „B“ - BK Spartak B

64:53 (17:11, 31:23, 50:41)

V utkání jsme se od počátku potýkali se špatnou střelbou jak ze střední, tak i dlouhé vzdálenosti. Naopak domácí velmi dobře stříleli za tři body zejména v první čtvrtině, která se ukázala jako rozhodující pro vývoj celého zápasu. V ní získali domácí díky 4 trojkám rozhodující náskok, který pak více méně do konce utkání udrželi. My jsme se mohli spolehnout na hru pod košem, kde Jirka Krejčiřík a Lukáš Ondřej dali dohromady více jak polovinu našich bodů. Bohužel to na zvrat v utkání nestačilo. Pozitivem zápasu bylo, že se na hřišti vystřídalo všech 9 hráčů a nikdo z nich svým výkonem nezklamal.

TH: 15/8 = 53,3%

Body: Krejčiřík J. 17 (3/1 b.), Ondřej L. 12 (6/4), Lečbych K. 10 (1x 3 b.; 2/1), Kocián 3 (2/1), Krejčiřík R. 3 (2/1), Dorazil O. 2, Kallus 2, Buráň 2, Vajdík 2

Sokol Šlapanice „C“ - BK Spartak B

79:66 (22:18, 44:30, 65:46)

V neděli nás čekal kompaktní soupeř, který spolu ve stejné sestavě trénuje a hraje již několik let. Od začátku nám dělal potíže jejich pohyb na útočné polovině, se kterým jsme drželi krok jen v první čtvrtině. Poté dobře střílející soupeř začal svůj náskok navyšovat. Nám opět nešla střelba a body zajištoval výborně a s přehledem hrající Jirka Krejčiřík. Po přestávce naše útočné trápení pokračovalo a zdálo se, že prohrajeme velmi vysokým rozdílem. Naštěstí soupeř do té doby hrající jen v 7 lidech dal prostor i dalším hráčům, čehož jsme v poslední čtvrtině využili ke zkorigování výsledku do přijatelné podoby.
Podobně jako v sobotu je pozitivem, že do zápasu zasáhlo všech 10 hráčů.

TH: 16/8 = 50%

Body: Krejčiřík J. 21 (7/5), Smrž 10 (2x 3 b.), Krejčiřík R. 8 (2x 3 b.), Ondřej L. 7 (2/1), Dorazil O. 6 (5/2), Lečbych K. 6,Kocián 4 (2/0), Vajdík 4