Na Vysočině bez výhry

5bd767704e1f3

O uplynulém víkendu zamířil tým mužů do Jihlavy a Žďáru. Bohužel opět nebyla sestava kompletní. Chyběli tahouni Martin Šimčík, Rosťa Mikel a Mira Mrlík. V obou utkáních jsme v koncovce těsně padli, ale výsledky nejsou zlé a dávají šance na zisk bodů v domácích odvetách. Hrající kouč Jirka Krejčiřík krátce zhodnotil oba zápasy.

Sobota 27. 10. 2018

BC Vysočina – BK Spartak

60:56 (17:13;33:28;45:37)

Fotky ZDE

Do konce třetí čtvrtiny jsme s domácími drželi krok. Bohužel jsme minuli 13 volných střel z pole a domácí odskočili na rozdíl 14 bodů. My jsme ovšem nesložili zbraně a během poslední 4 minut jsme Jihlave neumožnili ani jeden bod. Sami jsme se dostali na dostřel 4 bodů, bohužel navíc už nezbyli síly.

Body: Kratěna Jiří 14, Kratěna Lukáš 10, Krejčiřík Roman 9, Krejčiřík Jiří 8, Zálešák 6, Havlík 3, Mahdal 3, Martiš 3

Neděle 28. 10. 2018

BK Vlci Žďár n. Sáz. - BK Spartak

70:69 (15:20;31:44;43:59)

Fotky ZDE

Zápas jsme měli od začátku pod kontrolou a v průběhu jsme si vypracovali vedení až o 19 bodů. V poslední čtvrtině ovšem přišel kolaps, kdy jsme domácí nechali nadechnout a ti nabídnutou šancí nepohrdli. My jsme přestali proměňovat otevřené střely a hloupě ztráceli míče. Naopak domácí trefili i velmi těžké střelecké pokusy a se štěstím dovedli utkání do vítězného konce.

Body: Kratěna Lukáš 17, Kratěna Jiří 16, Krejčiřík Jiří 13, Zálešák 10, Havlík 5, Krejčiřík Roman 4, Mahdal 2, Vajdík 2

Další utkání odehrajeme na domácí palubovce v pátek 9. 11. od 20:00 proti Černým Polím B. V sobotu 10. 11. od 17:30 se pak představíme proti Sokolu Šlapanice B.