Nepovedená utkání v Tišnově

61935ee24523e

V dalším kole Nadregionální ligy zavítalo naše družstvo kadetek WU17 do Tišnova. Družstvo trenéra Tomáše Krejčiříka hrálo v sobotu 13. 11. 2021 od 10 hodin.

SKB Tišnov – BK Spartak

1. zápas 78:30 (17:6, 36:16, 60:24)

2. zápas 62:38 (9:7, 27:18, 42:26)

Začátek prvního utkání jsme v podstatě prospali. Vinou špatné koncentrace jsme během prvních 3 minut prohrávali 10:0. Pak jsme se trochu probudili, ale i vinou tradiční malé úspěšnosti střelby z jasných pozic jsme jen trochu korigovali výsledek. Vývoj ostatních čtvrtin v podstatě kopíroval průběh čtvrtiny první. I přes zvýšenou bojovnost tam bylo tolik chyb, že nebyla šance na jakýkoliv zvrat.

Druhé utkání minimálně v první polovině bylo o něčem jiném. V obraně jsme se výrazně zlepšili, nepustili jsme soupeřky do žádného trháku. Bohužel jsme nedokázali využít zisků míře ke snadnému zakončení rychlého protiútoku. Ve druhé čtvrtině se přece jen na hráčkách začínala projevovat únavu. Chyb přibývalo, ale výsledek poločasu dával přece jen šanci porvat se o výsledek. Bohužel ve třetím hracím období jsme v útoku začali kupit chyby, které soupeř trestal rychlými protiútoky a poměrně snadno navyšoval své vedení. Tento trend pokračoval i v poslední čtvrtině a výsledkem byla opět výrazná prohra.

Je velkou škodou, že hráčky nedokážou alespoň částečně aplikovat pokyny trenéra a hrát styl hry, který se učíme na trénincích. Na druhou stranu zejména zvýšená bojovnost a zlepšená obrana jsou věci, které bychom si mohli vzít do dalších utkání jako základ své hry.

TH: 4/1 (25%) a 11/6 (54,5%)

Body:
Hubáčková 4/5 (TH 4/3), Kučerová 6/12 (TH 8/3), Harnová 13/9 (2x 3 b.), Stehlíková 2/10 (TH 1/0; 2x 3 b.),Bábíčková N. 5/2 (TH 2/1), Popelková 0/0, Šimoníková 0/0, Mošťková 0/0, Pěrková 0/0