Povinná vítězství

5c3a327ff1d5a

V sobotu 12. 1. 2019 přivítaly naše kadetky tým KP Brno - Šlapanice. Družstvo je poslední v tabulce a tak se mělo jednat o dvě povinná vítězství. Obě utkání proběhla herně "bez závad", s výjimkou první čtvrtiny druhého zápasu. Soupeř měl dobrý vstup do utkání, dařilo se mu v zakončení a odskočil nám na rozdíl devíti bodů. Druhou čtvrtinu jsme již měli hru plně pod kontrolou, vyhráli jsme ji 30:5 a do hry šly opět holky, které při vyrovnaných zápasech nedostávají tolik prostoru.

Těmito výhrami jsme si upevnili solidní třetí místo v tabulce.

BK Spartak - KP Brno Šlapanice

1. zápas 68:22

2. zápas 62:41

Body v 1. zápasu: Kika 29 (5/4), Lucka 4, Simča 9 (3/1), Adel 8, Anet 2, Kačka 2, Viki 10 (3/2), Radka 0 (2/0), Terka 4

Body ve 2. zápasu: Lucka 4, Kika 29 (3/2), Simča 12, Kamča 4, Terka 2 (2/0), Viki 6, Anet 2, Adel 1 (2/1), Radka 2

Další dvojutkání, které proběhne v sobotu 26.1. od 14:00, to tak jednoduché nebude, protože k nám přijede první tým tabulky Nadregionální ligy - BK Maják Vyškov, který tuto sezónu ještě neprohrál a budeme potřebovat podpořit.