Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Archív novinek

Prohra s vedoucím týmem

57e2d2d942859

V sobotu 12. 11. jsme od 15.30 hodin hostili doposud neporažený tým ze Šlapanic. Přestože jsme jej potrápili, k vítězství to nevedlo.

BK Uh. Brod „B“ – Sokol Šlapanice „B“

56:70 (16:13,28:25,46:45)

Do utkání jsme vstoupili nebojácně. Díky dobré obraně a slušné střelbě jsme si udržovali mírný náskok. Soupeř kontroval většinou jen z čáry trestného hodu.
Ve druhé čtvrtině se zápas vyrovnal. Na naší straně došlo k prostřídání hráčů, začali se množit chyby, ale přesto jsme si náskok z první čtvrtiny udrželi.
Další hrací období přineslo podobný obrázek. Jen s tím rozdílem, že se soupeř začal trefovat z dlouhé vzdálenosti a díky 4 trojkám vyrovnal skóre.
V poslední čtvrtině jsme bohužel zcela propadli. Nepodařilo se nám pokrýt střelbu za tři body a přestalo se nám dařit i v útoku. Hostující hráči se čtyřmi trojkami v řadě vybudovali desetibodový náskok, který si pak po zbytek čtvrtiny udržovali a i jej dále navýšili.
Když se ukázal, že se náskok soupeře nedaří snížit, do posledních pěti minut nasadili všechny mladé hráče pro získání zkušeností.
Ti sice náskok nesnížili, ale ani nepropadli a získali cenné zkušenosti. To je ostatně i jedním z účelů družstva v letošní sezóně.

TH:  11/6 = 54,5%

Body: Dorazil J. 12 (2x 3b.; 2/2), Krejčiřík R. 11 (3x3 b.), Ondřej L 10 (4/2), Zálešák 9 (1x 3b.; 2/2), Buráň 4 (1/0), Josefík 4, Havlík 2 (2/2), Kadlček 2