Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Archív novinek

Starší mini drží pozici

5300d48965aef20140216_110921
Roli favorita museli v neděli 16. 2. potvrdit starší minižáci v utkání proti dívkám z Prostějova. Ze základní sestavy chyběli Ondra Martínek a Kuba Mahdalík a další hráči byli bez tréninku z důvodů lyžařských kurzů.
BK Spartak - TJ OP Prostějov
1. zápas 73:41 (22:17, 25:5, 9:14, 17:5) ZÁPIS
2. zápas 80:49 (19:11, 15:19, 21:10, 25:9) ZÁPIS
Fotky a videa ZDE

Na palubovce to vypadalo všelijak a v některých úsecích kluci vypadali, že se jim ani nechce hrát. Po vyhraném úvodním zápase jsme do druhého nastoupili s menším nasazením a ve 2. čtvrtině si musel vzít trenér Pršala oddechový čas, aby důrazně kluky probral. Zabrali jsme. Po prakticky vyrovnaném poločase 34:30 jsme náš náskok zvýšili až na konečný rozdíl 31 bodů.
Další utkání nás čeká v neděli 23. 2. doma s Lipníkem nad Bečvou a hrát budeme ve škole Na Výsluní.