Těžká utkání v Tišnově

5c9b1548ea958

V sobotu 23. 3. 2019 jsme absolvovali těžké dvojutkání proti Tišnovu, jehož hráčky mají zkušenosti z ligových soutěží. Omluvená byla Lucka, ale aktivně za ni zaskočila Tony, která byla více než plnohodnotnou náhradou.

SKB Tišnov - BK Spartak

1. zápas 85:47

2. zápas 102:54

Soupeř hrál od začátku osobní pressing, který kombinoval se zónovým, což byl těžký kalibr i na naši základní pětku a co teprve na střídající hráčky. Se soupeřem jsme bohužel dokázali držet krok pouze první čtvrtinu, kterou jsme prohráli těsně 19:18. Ve druhé čtvrtině jsme si vůbec nedokázali poradit s agresivní hrou soupeře a předčasně jsme rezignovali. Vršili jsme ztrátu za ztrátou a plných sedm minut se nám nepodařilo dát koš. Tuto část jsme prohráli 27:6 a defacto bylo rozhodnuto. Po poločase do zápasu již zasáhly všechny hráčky a čekalo se jen na konečný výsledek.

Druhým utkáním jsme navázali na konec toho prvního. Soupeř neúnavně pokračoval v agresivní hře, se kterou jsme se stále nedokázali vyrovnat a tak jsem mnohem dřív začal pouštět do hry celou sestavu jedenácti hráček. To se sice odrazilo na konečném stavu obdržených bodů, ale zase holky z lavičky dostaly více minut na hřišti, které budou moci zúročit ve zbylých zápasech se slabšími soupeři.

Body v 1. zápasu: Kika 9, Viki 10 (6/2), Simča 3 (2/1), Tony 15, Terka 3 (2/1), Adel 4 (2/2), Radka 1 (2/1), Katka 2

Body ve 2. zápasu: Kika 16, Tony 9 (2/1), Adel 10 (2/2), Anet 2, Viki 10 (1/1), Terka 4, Simča 3 (2/1)

Další kolo soutěže, které máme hrát doma, je na žádost soupeře posunuto až na neděli 14. 4. od 14 hodin.