5a5f7f6bd4108

Trenér Tomáš Krejčiřík vedl v sobotu, 13. 1., minižáky a na pozici kouče ho musel u Béčka mužů zaskočit Dušan Balija, který s B týmem cestoval do Podolí u Brna

Sokol Podolí – BK Spartak B

75:66 (17:20, 39:39, 55:52)

Po našem rychlém vedení 0:7 byl trenér domácích nucen vzít si oddechový čas a probudit své svěřence. Soupeři se po chvíli podařila trefit jejich první z celkově devíti trojek a hra se srovnala. Naši pohlednou hru jsme si kazili chybnými nahrávkami a zbytečnými ztrátami. Proto taky první poločas skončil nerozhodným stavem 39:39 a vše začínalo znova. V druhém poločase pokračoval vyrovnaný zápas do zbytečné technické chyby pro Martina Šimčíka. Jednalo se o jeho čtvrtou osobní chybu a byl stažen za hry. Během chvilky narostl náskok soupeře na devět bodů a tento nepříznivý stav jsme korigovali až koncem čtvrtiny na snesitelných 55:52 pro soupeře. Začátek závěrečné části jsme vůbec nezvládli. Soupeř nám rychle utekl na rozdíl deseti bodů a my se trápili s koncovkou. Vítr do plachet a mírná naděje přišla s návratem potrestaného Martina Šimčíka, dotáhli jsme soupeře až na rozdíl čtyř bodů, ten ale v závěru kontroval dvěma trojkami a bylo po zápase.

Body: Martin Šimčík 21, Roman Krejčiřík 11 (6/3), Robert Vajdík 11 (6/5), Bronislav Josefík 6 (2/0), Jan Kadleček 4, Jakub Havlík 2, Jiří Krejčiřík 11 (5/3)