Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Archív novinek

Veteráni stále skvělí!

574c9488e7cd3

Místem konání tradičního turnaje veteránů bylo letos Uherské Hradiště. Našim "Old boys" chyběla mladší část týmu, přesto předvedli skvělý výkon.

Fotky ZDE

Ve svém prvním utkání nastoupil BK Spartak proti domácímu Uh. Hradišti. Tým pořadatelů byl kompletní a dařila se mu střelba. Nám chyběla křídla (Martin Kovařík, Dušan Balija) a chyběli také Ivo Zemek a Vlastik Balija. Ve druhé čtvrtině pak přišla další ztráta, když se zranil Petr Krejčiřík. Nebýt zbytečně zkažených přihrávek a přešlapů do autu, mohl být výsledek mnohem lepší. I tak je prohra o 11 bodů (57:46) solidní.

Druhé utkání se Zlínem jsme měli výhodu širšího kádru než náš soupeř. Po úvodní čtvrtce to vypadalo na naše jasné vítězství, ale po prostřídání ve druhé části jsme prohrávali o 11 bodů. Po poločase nastouipla základní sestava a postupně jsme dotáhli vedení Zlína. Závěr pak patřil znovu nám a dotáhli jsme zápas do vítězného konce 47:54.

Uherské Hradiště - BK Spartak 57:45

SKB Zlín - BK Spartak 47:54