Zakončujeme výhrou

5900b0efac3ca

V sobotu 22. 4. vycestovaly žákyně WU15 k poslednímu dvojzápasu této sezóny k soupeři z Brna. WU15 byly posledním týmem klubu, který neměl odehrány všechny utkání pro 2016/17.

KP Brno - BK Spartak

1. zápas 46:41

2. zápas 37:51

Fotky ZDE

Holky ihned od začátku začaly agresivní náporovou hrou, aktivně zdvojovaly hráče zahnaného k lajně a trestaly chyby zaskočeného soupeře. Proto se nikdo nemohl divit, že jsme po první čtvrtině vedli 6:15. Do poločasu se za viditelné pomoci rozhodčích skóre srovnalo a v druhém poločase jsme začali více chybovat a míjet tutovky zpod koše a zradila nás i střelba trestných hodů. Z 22 pokusů dát pouhých 8 je příliš málo a právě tyto body vždy chybí při takto vyrovnaných zápasech. První utkání jsme prohráli 46:41.

I druhý zápas holky začaly nekompromisním náporem, ale úvodní vedení 2:12, se nám do poločasu smrsklo na nejistý rozdíl 23:27. Začátek druhého poločasu jsme nezaspali, po osmi minutách vedli 25:40 a jasně jsme ukázali, že si jedno vítězství chceme odvést. A tak jsme po čtyřiceti minutách hry ukončili sezónu vítězným zápasem 37:51.

Holky v obou zápasech hrály s velkým nasazením, obětavě a i když se zrovna nedařilo, tak se znovu vzchopily a jsem s jejich předvedeným výkonem velice spokojený. MVP dávám jednoznačně Maki, která skvěle zahrála v obraně i v útoku a na hřišti nechala v obou zápasech maximum.

Body v 1. zápase : Maki 5 bodů TH 4/1, Kiki 14 2/1, Terka 5 2/1, Viki 2 2/0, Žany 6 2/2, Tony 7 8/3, Simča 0 2/0, Kamča 2

Body v 2. zápase: Viki 8 6/4, Kiki 20 9/6, Toni 4, Žany 11 3/1, Maki 3 2/1, Kamča 2, Ami 3 2/1, Simča 0 2/0

Tréninkový proces jede dál a sezóna skončila pouze zápasově. Příprava nekončí.