logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Kadetky U17

Tréninky 2023/2024 od 3. 9. 2023            

Pondělí  17:00 - 18:30 Tělocvična ZŠ Na Výsluní

Středa    17:30 - 19:00 Sportovní hala 

Pátek      17:00 - 18:30 Tělocvična ZŠ Na Výsluní

Trenér: Ing. Tomáš Krejčiřík

 

P Družstvo U V P Skóre B
1. KP Brno B 20 15 5 1259:1019 35
2. SKB Tišnov 18 11 7 1072:996 29
3. BK Vlčice Žďár 16 11 5 1172:1029 27
4. SK Renocar Podolí 16 9 7 950:924 25
5. TJ Spartak Uherský Brod 20 5 15 1286:1364 25
6. BK Ústí nad Orlicí 18 3 15 959:1366 21
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
16. 09. 2023 10:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov BK Ústí nad Orlicí 73:62
16. 09. 2023 12:00 SH ZŠ Smíškova Tišnov Tišnov SKB Tišnov BK Ústí nad Orlicí 81:73
16. 09. 2023 10:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno B SK Renocar Podolí 51:39
16. 09. 2023 12:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno B SK Renocar Podolí 43:39
16. 09. 2023 15:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Vlčice Žďár 62:83
16. 09. 2023 17:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Vlčice Žďár 73:74
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
30. 09. 2023 14:00 Hala SŠUP, Zahradní ul. Ústí nad Orlicí BK Ústí nad Orlicí BK Vlčice Žďár 66:71
30. 09. 2023 15:45 Hala SŠUP, Zahradní ul. Ústí nad Orlicí BK Ústí nad Orlicí BK Vlčice Žďár 64:66
30. 09. 2023 10:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí TJ Spartak Uherský Brod 69:51
30. 09. 2023 12:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí TJ Spartak Uherský Brod 82:70
12. 11. 2023 13:00 Sportovní hala SSK Tišnov Tišnov SKB Tišnov KP Brno B 49:42
12. 11. 2023 14:45 Sportovní hala SSK Tišnov Tišnov SKB Tišnov KP Brno B 53:43
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
14. 10. 2023 15:00 Tělocvična Purkyňova 1 Brno KP Brno B BK Ústí nad Orlicí 50:87
14. 10. 2023 16:45 Tělocvična Purkyňova 1 Brno KP Brno B BK Ústí nad Orlicí 53:69
26. 11. 2023 10:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod SKB Tišnov 57:61
26. 11. 2023 12:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod SKB Tišnov 52:61
15. 10. 2023 14:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár SK Renocar Podolí 66:56
15. 10. 2023 16:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár SK Renocar Podolí 51:59
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
04. 11. 2023 10:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Ústí nad Orlicí 76:45
04. 11. 2023 12:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Ústí nad Orlicí 88:52
04. 11. 2023 15:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár SKB Tišnov 64:57
04. 11. 2023 17:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár SKB Tišnov 79:78
04. 11. 2023 10:00 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno B TJ Spartak Uherský Brod 53:50
04. 11. 2023 11:45 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno B TJ Spartak Uherský Brod 89:56
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
18. 11. 2023 10:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Ústí nad Orlicí 82:44
18. 11. 2023 12:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Ústí nad Orlicí 97:50
19. 11. 2023 13:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár KP Brno B 54:63
19. 11. 2023 15:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár KP Brno B 66:79
18. 11. 2023 09:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí SKB Tišnov 68:55
18. 11. 2023 11:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí SKB Tišnov 46:67
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 12. 2023 10:00 Hala SŠUP, Zahradní ul. Ústí nad Orlicí BK Ústí nad Orlicí SKB Tišnov 32:61
09. 12. 2023 11:45 Hala SŠUP, Zahradní ul. Ústí nad Orlicí BK Ústí nad Orlicí SKB Tišnov 50:84
09. 12. 2023 09:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí KP Brno B 52:48
09. 12. 2023 11:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí KP Brno B 49:79
02. 02. 2024 10:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár TJ Spartak Uherský Brod 77:72
02. 02. 2024 12:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár TJ Spartak Uherský Brod 85:68
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
06. 01. 2024 15:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár BK Ústí nad Orlicí 100:28
06. 01. 2024 17:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár BK Ústí nad Orlicí 101:45
06. 01. 2024 09:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod SK Renocar Podolí 75:51
06. 01. 2024 11:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod SK Renocar Podolí 79:68
06. 01. 2024 09:30 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno B SKB Tišnov 66:32
06. 01. 2024 11:30 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno B SKB Tišnov 46:22
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
20. 01. 2024 13:30 Hala SŠUP, Zahradní ul. Ústí nad Orlicí BK Ústí nad Orlicí KP Brno B 29:70
20. 01. 2024 15:15 Hala SŠUP, Zahradní ul. Ústí nad Orlicí BK Ústí nad Orlicí KP Brno B 33:84
20. 01. 2024 10:00 Sportovní hala SSK Tišnov Tišnov SKB Tišnov TJ Spartak Uherský Brod 80:59
20. 01. 2024 12:00 Sportovní hala SSK Tišnov Tišnov SKB Tišnov TJ Spartak Uherský Brod 66:49
30. 11. -0001 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Vlčice Žďár 0:0
30. 11. -0001 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Vlčice Žďár 0:0
9. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 03. 2024 09:30 Hala SŠUP, Zahradní ul. Ústí nad Orlicí BK Ústí nad Orlicí SK Renocar Podolí 0:0
23. 03. 2024 11:15 Hala SŠUP, Zahradní ul. Ústí nad Orlicí BK Ústí nad Orlicí SK Renocar Podolí 0:0
09. 03. 2024 13:00 Sportovní hala SSK Tišnov Tišnov SKB Tišnov BK Vlčice Žďár 0:0
09. 03. 2024 15:00 Sportovní hala SSK Tišnov Tišnov SKB Tišnov BK Vlčice Žďár 0:0
28. 02. 2024 17:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod KP Brno B 65:73
28. 02. 2024 19:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod KP Brno B 40:68
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
02. 03. 2024 12:30 Hala SŠUP, Zahradní ul. Ústí nad Orlicí BK Ústí nad Orlicí TJ Spartak Uherský Brod 64:58
02. 03. 2024 14:15 Hala SŠUP, Zahradní ul. Ústí nad Orlicí BK Ústí nad Orlicí TJ Spartak Uherský Brod 66:71
24. 02. 2024 09:30 Tělocvična Purkyňova 1 Brno KP Brno B BK Vlčice Žďár 86:64
24. 02. 2024 11:15 Tělocvična Purkyňova 1 Brno KP Brno B BK Vlčice Žďár 73:71
24. 02. 2024 09:00 Sportovní hala SSK Tišnov Tišnov SKB Tišnov SK Renocar Podolí 35:43
24. 02. 2024 11:00 Sportovní hala SSK Tišnov Tišnov SKB Tišnov SK Renocar Podolí 57:65
Kadetky U17

Soustředění minižáků a minižákyň

Nejmladší týmy minižáků a minižákyň, které budeme mít v soutěžích v sezóně 2020/21, měly úvodní přípravu v Bojkovicích ve dnech od 17. do 21. 8. 2020. 

Kadetky U17

Slušný výkon, ale i slušná prohra

Holky U12 se v sobotu 18. 1. 2020 utkaly s těžkým soupeřem. S prvním týmem tabulky Žabiny Brno a s šestým Žďárem nad Sázavou. Holky se konečně sešly v trošičku vět…

zobrazit archív