logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Kadetky U17

Tréninky 2021/2022

Pondělí 16:30 - 18:00

Úterý    18:00 - 19:30

Pátek     17:30 - 18:45

Místo: Sportovní hala

Trenér: Ing. Tomáš Krejčiřík

 

P Družstvo U V P Skóre B
1. BK Žabiny Brno C 28 26 2 2218:1315 54
2. BK Blansko 28 23 5 2100:1261 51
3. SKB Česká Třebová 28 16 12 1668:1658 44
4. TJ Sokol Lanžhot 28 14 14 1604:1800 42
5. ADFORS Basket Litomyšl 28 12 16 1580:1719 40
6. BK Vlčice Žďár 28 10 18 1644:1710 38
7. TJ Spartak Uherský Brod 28 6 22 1310:1957 34
8. SKB Tišnov U19 28 5 23 1341:2045 33
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
26. 09. 2021 10:30 Hala Jiskra Litomyšl Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl TJ Sokol Lanžhot 40:52
26. 09. 2021 12:15 Hala Jiskra Litomyšl Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl TJ Sokol Lanžhot 84:49
25. 09. 2021 09:00 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov U19 BK Žabiny Brno C 31:113
25. 09. 2021 11:00 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov U19 BK Žabiny Brno C 39:119
07. 11. 2021 13:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Vlčice Žďár 50:47
07. 11. 2021 15:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Vlčice Žďár 60:58
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
25. 09. 2021 09:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová BK Blansko 46:81
25. 09. 2021 11:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová BK Blansko 49:73
09. 10. 2021 09:00 Sportovní hala Údolní Blansko BK Blansko TJ Sokol Lanžhot 90:31
09. 10. 2021 11:00 Sportovní hala Údolní Blansko BK Blansko TJ Sokol Lanžhot 106:23
10. 10. 2021 13:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár SKB Česká Třebová 57:67
10. 10. 2021 11:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár SKB Česká Třebová 61:65
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 10. 2021 08:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno C TJ Spartak Uherský Brod 113:18
09. 10. 2021 10:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno C TJ Spartak Uherský Brod 126:18
09. 10. 2021 09:00 Hala Jiskra Litomyšl Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl SKB Tišnov U19 73:50
09. 10. 2021 10:45 Hala Jiskra Litomyšl Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl SKB Tišnov U19 84:44
23. 10. 2021 12:30 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov U19 TJ Sokol Lanžhot 65:51
23. 10. 2021 14:30 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov U19 TJ Sokol Lanžhot 37:50
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 10. 2021 11:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod ADFORS Basket Litomyšl 51:50
23. 10. 2021 13:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod ADFORS Basket Litomyšl 62:66
23. 10. 2021 13:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová BK Žabiny Brno C 49:69
23. 10. 2021 15:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová BK Žabiny Brno C 60:67
23. 10. 2021 13:00 Sportovní hala Údolní Blansko BK Blansko BK Vlčice Žďár 70:36
23. 10. 2021 15:00 Sportovní hala Údolní Blansko BK Blansko BK Vlčice Žďár 64:37
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
14. 11. 2021 13:45 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár TJ Sokol Lanžhot 69:43
14. 11. 2021 12:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár TJ Sokol Lanžhot 90:36
13. 11. 2021 10:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno C BK Blansko 49:42
13. 11. 2021 12:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno C BK Blansko 46:57
21. 11. 2021 14:00 Hala Jiskra Litomyšl Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl SKB Česká Třebová 60:56
21. 11. 2021 16:00 Hala Jiskra Litomyšl Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl SKB Česká Třebová 64:55
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
13. 11. 2021 10:00 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov U19 TJ Spartak Uherský Brod 78:30
13. 11. 2021 12:00 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov U19 TJ Spartak Uherský Brod 62:38
04. 12. 2021 13:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod TJ Sokol Lanžhot 44:56
04. 12. 2021 15:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod TJ Sokol Lanžhot 64:40
27. 11. 2021 09:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová SKB Tišnov U19 70:59
27. 11. 2021 11:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová SKB Tišnov U19 66:59
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
27. 11. 2021 09:00 Sportovní hala Údolní Blansko BK Blansko ADFORS Basket Litomyšl 78:39
27. 11. 2021 11:00 Sportovní hala Údolní Blansko BK Blansko ADFORS Basket Litomyšl 62:48
11. 01. 2022 18:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár BK Žabiny Brno C 55:81
15. 03. 2022 16:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár BK Žabiny Brno C 44:66
11. 12. 2021 09:00 ZŠ a MŠ Břeclav Břeclav,Charvatská Nová Ves TJ Sokol Lanžhot BK Žabiny Brno C 54:65
11. 12. 2021 11:00 ZŠ a MŠ Břeclav Břeclav,Charvatská Nová Ves TJ Sokol Lanžhot BK Žabiny Brno C 46:76
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
11. 12. 2021 13:15 Hala Jiskra Litomyšl Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl BK Vlčice Žďár 60:49
11. 12. 2021 15:15 Hala Jiskra Litomyšl Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl BK Vlčice Žďár 60:45
24. 04. 2022 09:00 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov U19 BK Blansko 42:86
24. 04. 2022 11:00 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov U19 BK Blansko 30:103
11. 12. 2021 14:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod SKB Česká Třebová 49:55
11. 12. 2021 16:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod SKB Česká Třebová 56:59
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
08. 01. 2022 13:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová TJ Sokol Lanžhot 57:42
08. 01. 2022 15:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová TJ Sokol Lanžhot 77:43
08. 01. 2022 13:00 Sportovní hala Údolní Blansko BK Blansko TJ Spartak Uherský Brod 103:41
08. 01. 2022 15:00 Sportovní hala Údolní Blansko BK Blansko TJ Spartak Uherský Brod 81:31
08. 01. 2022 08:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár SKB Tišnov U19 80:52
08. 01. 2022 10:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár SKB Tišnov U19 86:52
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 01. 2022 14:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno C ADFORS Basket Litomyšl 68:33
09. 01. 2022 16:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno C ADFORS Basket Litomyšl 108:16
02. 04. 2022 11:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot ADFORS Basket Litomyšl 78:60
02. 04. 2022 13:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot ADFORS Basket Litomyšl 51:72
22. 01. 2022 09:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno C SKB Tišnov U19 84:47
22. 01. 2022 11:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno C SKB Tišnov U19 94:44
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
14. 04. 2022 09:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár TJ Spartak Uherský Brod 73:44
14. 04. 2022 11:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár TJ Spartak Uherský Brod 100:48
22. 01. 2022 13:00 Sportovní hala Údolní Blansko BK Blansko SKB Česká Třebová 75:30
22. 01. 2022 15:00 Sportovní hala Údolní Blansko BK Blansko SKB Česká Třebová 77:41
16. 04. 2022 09:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK Blansko 71:59
16. 04. 2022 11:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK Blansko 72:63
9. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 02. 2022 15:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová BK Vlčice Žďár 63:53
12. 02. 2022 17:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová BK Vlčice Žďár 51:43
12. 02. 2022 14:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Žabiny Brno C 41:83
12. 02. 2022 16:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Žabiny Brno C 52:75
12. 02. 2022 10:00 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov U19 ADFORS Basket Litomyšl 51:55
12. 02. 2022 12:00 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov U19 ADFORS Basket Litomyšl 44:67
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
26. 02. 2022 09:00 TJ Lokomotiva Břeclav Břeclav TJ Sokol Lanžhot SKB Tišnov U19 68:46
26. 02. 2022 11:00 TJ Lokomotiva Břeclav Břeclav TJ Sokol Lanžhot SKB Tišnov U19 74:47
08. 05. 2022 10:30 Hala Jiskra Litomyšl Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl TJ Spartak Uherský Brod 44:47
08. 05. 2022 12:30 Hala Jiskra Litomyšl Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl TJ Spartak Uherský Brod 35:51
23. 04. 2022 09:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno C SKB Česká Třebová 69:64
23. 04. 2022 11:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno C SKB Česká Třebová 61:56
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
27. 02. 2022 09:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár BK Blansko 49:73
27. 02. 2022 11:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár BK Blansko 49:89
20. 03. 2022 09:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK Vlčice Žďár 71:40
20. 03. 2022 11:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot BK Vlčice Žďár 86:52
12. 03. 2022 08:30 Sportovní hala Údolní Blansko BK Blansko BK Žabiny Brno C 49:77
12. 03. 2022 10:30 Sportovní hala Údolní Blansko BK Blansko BK Žabiny Brno C 57:65
11. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 03. 2022 09:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová ADFORS Basket Litomyšl 63:58
12. 03. 2022 11:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová ADFORS Basket Litomyšl 80:40
12. 03. 2022 14:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod SKB Tišnov U19 41:68
12. 03. 2022 16:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod SKB Tišnov U19 55:58
30. 04. 2022 09:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot TJ Spartak Uherský Brod 72:58
30. 04. 2022 11:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot TJ Spartak Uherský Brod 87:53
12. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
10. 04. 2022 13:00 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov U19 SKB Česká Třebová 38:63
10. 04. 2022 15:00 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov U19 SKB Česká Třebová 50:65
26. 03. 2022 09:00 Hala Jiskra Litomyšl Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl BK Blansko 47:70
26. 03. 2022 11:00 Hala Jiskra Litomyšl Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl BK Blansko 42:74
26. 03. 2022 14:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno C BK Vlčice Žďár 84:59
26. 03. 2022 16:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno C BK Vlčice Žďár 62:24
13. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 04. 2022 08:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno C TJ Sokol Lanžhot 87:45
09. 04. 2022 10:00 SH Rosnička Brno Brno BK Žabiny Brno C TJ Sokol Lanžhot 69:52
10. 04. 2022 09:00 Hala TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár ADFORS Basket Litomyšl 75:68
10. 04. 2022 11:00 Hala TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou BK Vlčice Žďár ADFORS Basket Litomyšl 64:52
09. 04. 2022 13:00 Sportovní hala Údolní Blansko BK Blansko SKB Tišnov U19 78:21
09. 04. 2022 15:00 Sportovní hala Údolní Blansko BK Blansko SKB Tišnov U19 103:34
13. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
09. 04. 2022 09:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová TJ Spartak Uherský Brod 65:42
09. 04. 2022 11:00 hala VOŠ a SŠ Česká Třebová SKB Česká Třebová TJ Spartak Uherský Brod 66:51
24. 04. 2022 11:00 Sportovní hala Lanžhot TJ Sokol Lanžhot SKB Česká Třebová 80:61
24. 04. 2022 13:00 TJ Sokol Lanžhot SKB Česká Třebová 81:69
23. 04. 2022 10:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Blansko 55:71
23. 04. 2022 12:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Blansko 60:66
14. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 04. 2022 10:00 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov U19 BK Vlčice Žďár 38:77
23. 04. 2022 12:00 SH SKK Tišnov Tišnov SKB Tišnov U19 BK Vlčice Žďár 55:72
24. 04. 2022 10:00 Hala Jiskra Litomyšl Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl BK Žabiny Brno C 78:55
24. 04. 2022 12:00 Hala Jiskra Litomyšl Litomyšl ADFORS Basket Litomyšl BK Žabiny Brno C 85:87
Kadetky U17

Dohrávky jsme zvládli na 50%

Naše družstvo hráček do 17 let (ročníky 2005 a mladší) uzavřelo soutěž dvěma dohrávkami odložených utkání s bilancí dvou výher a dvou porážek. V sobotu 30. 4. v…

Kadetky U17

Statečný výkon na výhru nestačil

V posledním domácím utkání NRL WU17 jsme narazili na druhý celek tabulky. Blansko jsme přivítali v domácí sportovní hale v sobotu 23. 4. 2022. BK Spartak – BK…

zobrazit archív