logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Minižáci U13

Tréninky 2023/2024 od 3. 9. 2023    

Úterý      16:30 - 18:00

Středa    16:00 - 17:30

Pátek      16:30 - 18:00             

Místo: Sportovní hala

Trenér: Dušan Balija

Asistent: Mgr. Henrich Vereš

P Družstvo U V P Skóre B
1. Tygři Brno 18 15 3 1288:649 33
2. Vlčata Žďár 16 16 0 1201:558 32
3. BK Skokani A 18 14 4 1076:731 32
4. BASKET Brno 18 12 6 1144:827 30
5. TJ Spartak Uherský Brod 18 11 7 993:781 29
6. SK Renocar Podolí 18 10 8 938:949 28
7. Sokol Šlapanice 16 8 8 900:711 24
8. Sokol Židlochovice 18 5 13 733:1237 23
9. Basketbal Dubňany 18 4 14 769:1054 22
10. BK Skokani B 18 3 15 691:1158 21
11. BK Vyškov 14 5 9 681:804 19
12. TJ Jiskra Humpolec 12 5 7 448:613 17
13. BC Vysočina 14 2 12 544:951 16
14. TJ Sokol Moravská Nová Ves 4 0 4 40:423 4
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 09. 2023 09:00 SH TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec BC Vysočina 47:43
23. 09. 2023 10:30 SH TJ Jiskra Humpolec BC Vysočina Sokol Šlapanice 36:48
23. 09. 2023 12:00 SH TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec Sokol Šlapanice 43:40
23. 09. 2023 09:00 Sokolovna Židlochovice Židlochovice Sokol Židlochovice SK Renocar Podolí 36:93
23. 09. 2023 10:30 Sokolovna Židlochovice Židlochovice SK Renocar Podolí Vlčata Žďár 18:88
23. 09. 2023 12:00 Sokolovna Židlochovice Židlochovice Sokol Židlochovice Vlčata Žďár 34:100
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 09. 2023 08:30 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani A Tygři Brno 54:38
23. 09. 2023 10:15 SH Rosnička Brno Brno Tygři Brno TJ Spartak Uherský Brod 55:43
23. 09. 2023 12:00 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani A TJ Spartak Uherský Brod 49:42
23. 09. 2023 09:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BASKET Brno 49:82
23. 09. 2023 11:00 SH Za parkem Vyškov BASKET Brno BK Vyškov 74:27
24. 09. 2023 09:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Skokani B 74:48
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
24. 09. 2023 11:00 SC Želva Dubňany Dubňany BK Skokani B Basketbal Dubňany 59:44
07. 10. 2023 09:00 Sokolovna Židlochovice Židlochovice Sokol Židlochovice BK Skokani A 20:85
07. 10. 2023 10:30 Sokolovna Židlochovice Židlochovice BK Skokani A TJ Jiskra Humpolec 71:27
07. 10. 2023 12:00 Sokolovna Židlochovice Židlochovice Sokol Židlochovice TJ Jiskra Humpolec 42:37
08. 10. 2023 08:30 ZŠ Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice TJ Spartak Uherský Brod 33:76
08. 10. 2023 10:00 ZŠ Šlapanice Šlapanice TJ Spartak Uherský Brod Basketbal Dubňany 60:43
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
08. 10. 2023 11:30 ZŠ Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice Basketbal Dubňany 74:35
07. 10. 2023 09:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Skokani B 61:31
07. 10. 2023 10:45 SH Podolí u Brna Podolí u Brna BK Skokani B BC Vysočina 34:58
07. 10. 2023 12:30 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BC Vysočina 56:42
07. 10. 2023 09:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou Vlčata Žďár Tygři Brno 75:61
07. 10. 2023 10:40 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou Tygři Brno BASKET Brno 73:54
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
07. 10. 2023 12:15 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou Vlčata Žďár BASKET Brno 70:39
21. 10. 2023 09:00 SH Morenda Brno Tygři Brno TJ Jiskra Humpolec 88:13
21. 10. 2023 11:00 SH Morenda Brno TJ Jiskra Humpolec Basketbal Dubňany 26:51
21. 10. 2023 13:00 SH Morenda Brno Tygři Brno Basketbal Dubňany 90:24
21. 10. 2023 09:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Vyškov 67:51
21. 10. 2023 10:45 Sportovní hala Uherský Brod BK Vyškov SK Renocar Podolí 54:76
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
21. 10. 2023 12:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod SK Renocar Podolí 39:48
21. 10. 2023 09:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BASKET Brno BC Vysočina 93:39
21. 10. 2023 10:45 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BC Vysočina BASKET Brno 36:67
21. 10. 2023 12:00 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou Vlčata Žďár BK Skokani A 74:45
21. 10. 2023 13:45 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou BK Skokani A Vlčata Žďár 40:43
21. 10. 2023 10:30 ZŠ Šlapanice Šlapanice BK Skokani B Sokol Židlochovice 51:62
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
21. 10. 2023 09:00 ZŠ Šlapanice Šlapanice Sokol Židlochovice Sokol Šlapanice 18:68
21. 10. 2023 12:00 ZŠ Šlapanice Šlapanice BK Skokani B Sokol Šlapanice 24:111
11. 11. 2023 09:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina Vlčata Žďár 27:106
11. 11. 2023 11:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava Vlčata Žďár BK Vyškov 101:22
11. 11. 2023 13:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina BK Vyškov 37:52
12. 11. 2023 09:00 ZŠ Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice SK Renocar Podolí 38:43
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
12. 11. 2023 10:45 ZŠ Šlapanice Šlapanice SK Renocar Podolí Tygři Brno 35:65
12. 11. 2023 12:30 ZŠ Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice Tygři Brno 20:73
11. 11. 2023 17:30 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BASKET Brno Sokol Židlochovice 81:33
11. 11. 2023 15:45 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky Sokol Židlochovice TJ Spartak Uherský Brod 25:65
11. 11. 2023 14:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BASKET Brno TJ Spartak Uherský Brod 48:55
11. 11. 2023 09:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Skokani A 40:69
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
11. 11. 2023 11:00 SC Želva Dubňany Dubňany BK Skokani A Basketbal Dubňany 59:38
11. 11. 2023 09:00 SH TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec BK Skokani B 43:33
11. 11. 2023 11:00 SH TJ Jiskra Humpolec BK Skokani B TJ Jiskra Humpolec 50:51
02. 12. 2023 14:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BASKET Brno 52:60
02. 12. 2023 15:45 SH Podolí u Brna Podolí u Brna BASKET Brno SK Renocar Podolí 49:46
30. 11. -0001 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí TJ Jiskra Humpolec 0:0
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
02. 12. 2023 11:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod Tygři Brno 33:74
02. 12. 2023 12:45 Sportovní hala Uherský Brod Tygři Brno Vlčata Žďár 37:66
02. 12. 2023 14:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod Vlčata Žďár 48:72
02. 12. 2023 09:00 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani A Sokol Židlochovice 94:25
02. 12. 2023 10:45 SH Rosnička Brno Brno Sokol Židlochovice BK Skokani A 29:76
30. 11. -0001 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani A BC Vysočina 0:0
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
03. 12. 2023 09:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice BK Skokani B 57:58
03. 12. 2023 10:30 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice BK Skokani B Basketbal Dubňany 40:58
03. 12. 2023 12:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice Basketbal Dubňany 61:36
16. 12. 2023 10:30 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov SK Renocar Podolí 72:36
16. 12. 2023 12:15 SH Za parkem Vyškov SK Renocar Podolí BK Skokani A 24:86
16. 12. 2023 14:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BK Skokani A 46:66
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
17. 12. 2023 13:45 SH TJ Jiskra Humpolec Vlčata Žďár TJ Jiskra Humpolec 50:19
17. 12. 2023 15:30 SH TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec Vlčata Žďár 41:45
16. 12. 2023 09:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina BASKET Brno 28:79
16. 12. 2023 11:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BASKET Brno Sokol Šlapanice 63:40
16. 12. 2023 13:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina Sokol Šlapanice 36:61
16. 12. 2023 08:00 SH Morenda Brno Tygři Brno BK Skokani B 99:12
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
16. 12. 2023 09:30 SH Morenda Brno BK Skokani B TJ Spartak Uherský Brod 9:51
16. 12. 2023 11:00 SH Morenda Brno Tygři Brno TJ Spartak Uherský Brod 74:38
16. 12. 2023 09:00 Sokolovna Židlochovice Židlochovice Sokol Židlochovice Basketbal Dubňany 63:44
16. 12. 2023 10:30 Sokolovna Židlochovice Židlochovice Basketbal Dubňany Sokol Židlochovice 55:43
13. 01. 2024 16:00 SH TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec TJ Spartak Uherský Brod 40:65
13. 01. 2024 14:30 SH TJ Jiskra Humpolec TJ Spartak Uherský Brod Basketbal Dubňany 57:26
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
13. 01. 2024 17:30 SH TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec Basketbal Dubňany 61:35
13. 01. 2024 13:45 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Sokol Šlapanice 61:29
13. 01. 2024 14:30 SH Za parkem Vyškov Sokol Šlapanice BK Skokani B 56:17
13. 01. 2024 16:30 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov BK Skokani B 70:25
13. 01. 2024 10:00 SH Morenda Brno Tygři Brno BC Vysočina 114:14
13. 01. 2024 12:00 SH Morenda Brno BC Vysočina Tygři Brno 32:83
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
13. 01. 2024 09:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí Sokol Židlochovice 85:38
13. 01. 2024 10:45 SH Podolí u Brna Podolí u Brna Sokol Židlochovice Vlčata Žďár 26:105
13. 01. 2024 12:30 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí Vlčata Žďár 33:84
13. 01. 2024 08:30 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BASKET Brno BK Skokani A 32:56
13. 01. 2024 10:15 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BK Skokani A BASKET Brno 64:49
30. 11. -0001 00:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice TJ Jiskra Humpolec 0:0
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
30. 11. -0001 00:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice TJ Jiskra Humpolec Sokol Šlapanice 0:0
02. 02. 2024 18:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BK Skokani A 40:18
02. 02. 2024 16:30 Sportovní hala Uherský Brod BK Skokani A Vlčata Žďár 34:70
02. 02. 2024 15:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod Vlčata Žďár 34:52
27. 01. 2024 09:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BASKET Brno Tygři Brno 45:47
27. 01. 2024 10:45 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky Tygři Brno Basketbal Dubňany 63:30
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
27. 01. 2024 12:30 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky BASKET Brno Basketbal Dubňany 71:42
27. 01. 2024 09:00 Sokolovna Židlochovice Židlochovice Sokol Židlochovice BK Skokani B 66:51
27. 01. 2024 10:30 Sokolovna Židlochovice Židlochovice BK Skokani B TJ Sokol Moravská Nová Ves 99:9
27. 01. 2024 12:00 Sokolovna Židlochovice Židlochovice Sokol Židlochovice TJ Sokol Moravská Nová Ves 107:2
27. 01. 2024 09:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina SK Renocar Podolí 51:57
27. 01. 2024 11:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava SK Renocar Podolí BK Vyškov 39:30
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
27. 01. 2024 13:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina BK Vyškov 65:54
17. 02. 2024 12:15 Sokolovna Moravská Nová Ves Moravská Nová Ves TJ Sokol Moravská Nová Ves Sokol Šlapanice 7:122
17. 02. 2024 13:45 Sokolovna Moravská Nová Ves Moravská Nová Ves Sokol Šlapanice TJ Spartak Uherský Brod 42:85
17. 02. 2024 15:15 Sokolovna Moravská Nová Ves Moravská Nová Ves TJ Sokol Moravská Nová Ves TJ Spartak Uherský Brod 22:95
17. 02. 2024 13:15 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Sokol Židlochovice 60:38
17. 02. 2024 15:00 SH Za parkem Vyškov Sokol Židlochovice Tygři Brno 28:85
9. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
17. 02. 2024 16:30 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Tygři Brno 33:69
17. 02. 2024 09:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BASKET Brno 46:60
17. 02. 2024 10:45 SH Podolí u Brna Podolí u Brna BASKET Brno BK Skokani B 98:24
17. 02. 2024 12:30 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí BK Skokani B 90:26
17. 02. 2024 08:00 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani A Basketbal Dubňany 62:58
17. 02. 2024 09:30 SH Rosnička Brno Brno Basketbal Dubňany BK Skokani A 36:48
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
10. 03. 2024 11:00 SH TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec SK Renocar Podolí 0:0
10. 03. 2024 12:15 SH TJ Jiskra Humpolec SK Renocar Podolí TJ Sokol Moravská Nová Ves 0:0
10. 03. 2024 13:30 SH TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec TJ Sokol Moravská Nová Ves 0:0
09. 03. 2024 13:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina Sokol Šlapanice 0:0
09. 03. 2024 15:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava Sokol Šlapanice BK Vyškov 0:0
09. 03. 2024 17:00 Hala SMJ Jihlava Jihlava BC Vysočina BK Vyškov 0:0
10. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
27. 04. 2024 09:00 Sokolovna Židlochovice Židlochovice Sokol Židlochovice BK Skokani B 0:0
27. 04. 2024 10:30 Sokolovna Židlochovice Židlochovice BK Skokani B Basketbal Dubňany 0:0
27. 04. 2024 12:00 Sokolovna Židlochovice Židlochovice Sokol Židlochovice Basketbal Dubňany 0:0
23. 03. 2024 13:30 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice SK Renocar Podolí 0:0
23. 03. 2024 15:00 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice SK Renocar Podolí BK Skokani B 0:0
23. 03. 2024 16:30 Sportovní hala Sokola Šlapanice Šlapanice Sokol Šlapanice BK Skokani B 0:0
11. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
23. 03. 2024 09:00 Sokolovna Židlochovice Židlochovice Sokol Židlochovice TJ Jiskra Humpolec 0:0
23. 03. 2024 10:30 Sokolovna Židlochovice Židlochovice TJ Jiskra Humpolec Basketbal Dubňany 0:0
23. 03. 2024 12:00 Sokolovna Židlochovice Židlochovice Sokol Židlochovice Basketbal Dubňany 0:0
23. 03. 2024 09:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod TJ Sokol Moravská Nová Ves 0:0
23. 03. 2024 10:30 Sportovní hala Uherský Brod TJ Sokol Moravská Nová Ves BC Vysočina 0:0
23. 03. 2024 12:00 Sportovní hala Uherský Brod TJ Spartak Uherský Brod BC Vysočina 0:0
12. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
13. 04. 2024 00:00 Sokolovna Moravská Nová Ves Moravská Nová Ves TJ Sokol Moravská Nová Ves Basketbal Dubňany 0:0
13. 04. 2024 00:00 Sokolovna Moravská Nová Ves Moravská Nová Ves Basketbal Dubňany Sokol Šlapanice 0:0
13. 04. 2024 00:00 Sokolovna Moravská Nová Ves Moravská Nová Ves TJ Sokol Moravská Nová Ves Sokol Šlapanice 0:0
13. 04. 2024 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna SK Renocar Podolí TJ Spartak Uherský Brod 0:0
13. 04. 2024 00:00 SH Podolí u Brna Podolí u Brna TJ Spartak Uherský Brod SK Renocar Podolí 0:0
13. 04. 2024 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani B TJ Jiskra Humpolec 0:0
12. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
13. 04. 2024 00:00 SH Rosnička Brno Brno TJ Jiskra Humpolec BC Vysočina 0:0
13. 04. 2024 00:00 SH Rosnička Brno Brno BK Skokani B BC Vysočina 0:0
13. 04. 2024 09:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Sokol Židlochovice 0:0
13. 04. 2024 11:00 SH Za parkem Vyškov Sokol Židlochovice BK Vyškov 0:0