logo

Basketbalový klub TJ Spartak Uherský Brod

Minižákyně U13

Tréninky 2021/2022             

Pondělí 15:00 – 16:30 Tělocvična ZŠ Na Výsluní

Úterý  15:00 – 16:30 Sportovní hala

Pátek    15:00 – 16:00 Tělocvična ZŠ Na Výsluní 

Místo: Tělocvična ZŠ Na Výsluní nebo sportovní hala

Trenér: Mgr. Petra Balijová

Asistent: Jiří Dorazil

P Družstvo U V P Skóre B
1. Žabiny Brno A 14 13 1 768:492 27
2. OSK Olomouc 16 9 7 778:645 25
3. Spartak Uher.Brod 14 8 6 665:568 22
4. KP Brno 12 9 3 539:422 21
5. BK Vyškov 16 2 14 574:813 18
6. Vlčata Žďár 14 4 10 500:857 18
7. Basketbal Dubňany 8 2 6 328:355 10
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
18. 09. 2021 09:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany Spartak Uher.Brod 42:40
18. 09. 2021 11:00 SC Želva Dubňany Dubňany Spartak Uher.Brod Basketbal Dubňany 56:44
18. 09. 2021 09:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Žabiny Brno A 29:48
18. 09. 2021 11:00 SH Za parkem Vyškov Žabiny Brno A BK Vyškov 66:40
18. 09. 2021 09:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou Vlčata Žďár KP Brno 16:87
18. 09. 2021 11:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou KP Brno OSK Olomouc 41:37
1. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
18. 09. 2021 13:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou Vlčata Žďár OSK Olomouc 18:82
02. 10. 2021 15:15 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky Žabiny Brno A KP Brno 39:43
02. 10. 2021 13:30 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky Žabiny Brno A KP Brno 47:35
30. 11. -0001 00:00 ZŠ nám. Svornosti Brno - Žabovřesky Žabiny Brno A Vlčata Žďár 0:0
09. 10. 2021 09:30 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uher.Brod BK Vyškov 67:22
09. 10. 2021 11:30 Sportovní hala Uherský Brod BK Vyškov Spartak Uher.Brod 19:52
2. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
02. 10. 2021 10:00 Základní škola Stupkova Olomouc OSK Olomouc Basketbal Dubňany 44:42
02. 10. 2021 12:00 Základní škola Stupkova Olomouc Basketbal Dubňany OSK Olomouc 32:44
07. 11. 2021 09:30 Tělocvična Purkyňova 2 Brno KP Brno OSK Olomouc 38:34
07. 11. 2021 11:15 Tělocvična Purkyňova 2 Brno OSK Olomouc KP Brno 33:37
06. 11. 2021 09:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany Spartak Uher.Brod 46:47
06. 11. 2021 11:00 SC Želva Dubňany Dubňany Spartak Uher.Brod BK Vyškov 48:41
3. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
06. 11. 2021 13:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany BK Vyškov 46:30
06. 11. 2021 13:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou Vlčata Žďár Žabiny Brno A 29:82
06. 11. 2021 15:15 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou Žabiny Brno A Vlčata Žďár 72:33
29. 01. 2022 14:30 Sportovní hala SŠP Olomouc OSK Olomouc Žabiny Brno A 44:46
29. 01. 2022 16:30 Sportovní hala SŠP Olomouc OSK Olomouc Žabiny Brno A 28:51
30. 11. -0001 00:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uher.Brod Basketbal Dubňany 0:0
4. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
30. 11. -0001 00:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uher.Brod Basketbal Dubňany 0:0
30. 11. -0001 00:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uher.Brod Basketbal Dubňany 0:0
24. 04. 2022 09:30 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Vlčata Žďár 37:42
24. 04. 2022 11:15 SH Za parkem Vyškov Vlčata Žďár BK Vyškov 45:42
20. 11. 2021 10:00 SH Rosnička Brno Brno Žabiny Brno A KP Brno 48:41
20. 11. 2021 12:00 SH Rosnička Brno Brno KP Brno Žabiny Brno A 26:45
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
18. 12. 2021 10:00 Základní škola Stupkova Olomouc OSK Olomouc Spartak Uher.Brod 44:41
18. 12. 2021 12:00 Základní škola Stupkova Olomouc Spartak Uher.Brod OSK Olomouc 43:58
30. 11. -0001 00:00 STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Brno KP Brno Basketbal Dubňany 0:0
30. 11. -0001 00:00 STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Brno Basketbal Dubňany KP Brno 0:0
18. 12. 2021 13:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Žabiny Brno A 36:71
18. 12. 2021 15:00 SH Rosnička Brno Brno Vlčata Žďár Žabiny Brno A 44:64
5. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
18. 12. 2021 17:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov Vlčata Žďár 56:54
15. 01. 2022 10:00 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uher.Brod Vlčata Žďár 59:31
15. 01. 2022 11:45 Sportovní hala Uherský Brod Vlčata Žďár OSK Olomouc 37:60
15. 01. 2022 13:30 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uher.Brod OSK Olomouc 48:49
15. 01. 2022 11:00 SH Za parkem Vyškov BK Vyškov KP Brno 29:59
15. 01. 2022 15:00 SH Za parkem Vyškov KP Brno BK Vyškov 55:36
6. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
30. 11. -0001 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Basketbal Dubňany Žabiny Brno A 0:0
30. 11. -0001 00:00 SC Želva Dubňany Dubňany Žabiny Brno A Basketbal Dubňany 0:0
19. 02. 2022 10:00 SH Rosnička Brno Brno Žabiny Brno A Spartak Uher.Brod 49:33
19. 02. 2022 12:00 SH Rosnička Brno Brno Spartak Uher.Brod Žabiny Brno A 31:40
19. 02. 2022 08:30 STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Brno KP Brno BK Vyškov 33:29
19. 02. 2022 10:00 STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Brno BK Vyškov Basketbal Dubňany 50:47
7. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
19. 02. 2022 11:30 STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Brno KP Brno Basketbal Dubňany 44:29
05. 03. 2022 10:00 Základní škola Stupkova Olomouc OSK Olomouc Vlčata Žďár 70:44
05. 03. 2022 12:00 Základní škola Stupkova Olomouc Vlčata Žďár OSK Olomouc 27:68
19. 03. 2022 09:30 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uher.Brod OSK Olomouc 47:37
19. 03. 2022 11:30 Sportovní hala Uherský Brod Spartak Uher.Brod OSK Olomouc 53:46
19. 03. 2022 17:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou Vlčata Žďár BK Vyškov 39:38
8. kolo
Datum Hala Město Domácí tým Hostující tým Výsledek
19. 03. 2022 15:30 Hala 2. ZŠ Žďár nad Sázavou Vlčata Žďár BK Vyškov 41:40
Minižákyně U13

Soustředění minižáků a minižákyň

Nejmladší týmy minižáků a minižákyň, které budeme mít v soutěžích v sezóně 2020/21, měly úvodní přípravu v Bojkovicích ve dnech od 17. do 21. 8. 2020. 

Minižákyně U13

Slušný výkon, ale i slušná prohra

Holky U12 se v sobotu 18. 1. 2020 utkaly s těžkým soupeřem. S prvním týmem tabulky Žabiny Brno a s šestým Žďárem nad Sázavou. Holky se konečně sešly v trošičku vět…

zobrazit archív