Dělba bodů s Lanžhotem

61acdde9a4a31

V sobotu 4. 12. 2021 dohrávaly kadetky WU17 utkání se Sokolem Lanžhot, které bylo původně plánováno na 27. 11., ale karanténa soupeře byla důvodem změny hracího dne.

BK Spartak – Sokol Lanžhot

1. zápas 44:56 (6:18, 19:31, 30:48)

2. zápas 64:40 (10:10, 25:17, 40:33)

O výsledku úvodního zápasu se rozhodlo v první čtvrtině. Díky totálnímu zahazovaní i těch nejvyloženějších šancí jsme po 8 minutách prohrávali 14:0. Od tohoto okamžiku se utkání i díky příchodu Lucky Vaculíkové herně vyrovnalo. Děvčata bojovala, ale na stažení náskoku soupeře jsme i díky mizerné produktivitě nemohli pomýšlet.

Druhé utkání bylo z naší strany podstatně lepší. I když si Magda Hubáčková už v první minutě poranila nohu a musela odstoupit ze zápasu, zbylých šest hráček zabojovalo a dokázalo si postupně do poločasu vybudovat mírný náskok. Ve třetí čtvrtině jsme měli malou krizi, ale i tu děvčata překonala.
Definitivně jsme pak snahu soupeře zvrátili v posledním hracím období. I když 4 hráčky odehrály celé utkání bez střídání, kupodivu díky lepší fyzické kondici převálcovalo družstvo soupeřky 24:7 a dotáhlo utkání do přesvědčivého vítezství.

I když se ve hře opakují stále stejné chyby, jako je především špatné proměňování 100% střeleckých příležitostí, musím holkám složit poklonu za bojovnost zejména ve druhém utkání. Fyzicky si určitě děvčata sáhla až dno, ale ani jedna až dokonce nic nevypustila. Za mě klobouček!

TH: 10/2 (20%) a 10/6 (60%)

Body: Hubáčková 1/0 (TH 2/1), Kučerová 16/19 (TH 7/3), Harnová 6/11 (1x 3 b.), Vokšická 4/9 (TH 2/1), Bábíčková N. 3/8 (TH 2/1), Vaculíková 14/17 (3x 3 b; TH 7/2), Mošťková 0/0